Koszulki techniczne - beskida 2024

Koszulka techniczna maratonu Beskida 2024
Poniżej przedstawiamy Wam projekt koszulki Górskiej Wyrypy Beskida 2024.
Koszulki zostaną wykonane przez naszego partnera firmę Warsztat Koszulkowy.
Wykonane zostaną z materiału o wysokiej oddychalności i przewiewności - ultralight, nadrukowane sublimacyjnie na całej powierzchni.

Druk sublimacyjny oznacza, że parametry materiału nie ulegają zmianie. Nadruku nie stanowi warstwa farby, a jedynie delikatne, niewyczuwalne barwienie na poziomie włókna.

Materiał Ultralight – oddychający materiał stworzony do produkcji strojów sportowych, o zwiększonej oddychalności. Dzięki specjalnej budowie charakteryzuje się dużą łatwością przenoszenia wilgoci z powierzchni skóry w przestrzenie, skąd łatwiej paruje. Materiał nie rozkłada się pod wpływem promieniowania słonecznego UV. Dzięki temu znacząco ograniczony jest nieprzyjemny zapach charakterystyczny dla tańszych poliestrów. Idealny do biegów długodystansowych.


Można ją zamówić w trakcie rejestracji na maraton pod adresem https://b4sportonline.pl/beskida/ 
lub wysyłając maila na adres tomek@beskida.pl
Koszulki będzie można odebrać wraz z pakietami startowymi podczas odprawy przed startem Beskidy.

Koszt to 100 zł.


WARSZTAT KOSZULKOWY

Z Warsztatem Koszulkowym współpracujemy od samego początku istnienia Beskidy, od pierwszej edycji wyrypy, czyli od 2022 roku. To Oni ubierają nas, naszych wolontariuszy a przede wszystkim przygotowują dla Was koszulki, kominy i inne akcesoria. Pamiątkowe koszulki z wszystkich edycji cieszyły się ogromną popularnością. Projekty wykonywane są z dużą precyzją i pasją. Materiał jaki oferują a przede wszystkim sposób wykonania sprawia, że koszulki same "biegają" a efekt końcowy na głowę bije sam projekt.

Co ważne współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. W ich DNA leży współpraca z organizatorami biegów i imprez górskich. A nasz opiekun, przesympatyczna Ania to osoba, którą wychwalać można bez końca.